اگر دانش در ثریا باشد،مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت.حضرت محمد(ص)
 
برای مردان بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهند يافت یا راهی خواهند ساخت
 
سخن مشاور:به زندگی لبخند بزنیم تا با ایجاد شادی در خود ودیگران دنیای بهتری داشته باشیم
 
آیا می دانید؟70درصد تیم های اعزامی به مسابقات بین المللی از دانشگاه آزاد اسلامی است.
 
آیا مي دانيد؟ 332 اختراع بین المللی به نام دانشگاه آزاد اسلامی ثبت شده است.
 
آیا می دانید؟750 مدال در زمینه های علمی و ورزشی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کسب گردیده.
 
نسخه فارسیفارسیامروز سه_شنبه بیست و هشتم دی ماه -سال یک هزار و چهارصد

امتحانات پایان ترم، از ۱۸ الی ۳۰ دی به صورت آنلاین در سامانه‌ exam.bardsiriau.ac.ir برگزار می شودامتحانات پایان ترم، از ۱۸ الی ۳۰ دی به صورت آنلاین در سامانه‌ exam.bardsiriau.ac.ir برگزار می شود
 *امتحانات پایان ترم، از ۱۸ الی ۳۰ دی به صورت آنلاین در سامانه‌ آزمون مجازی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر  exam.bardsiriau.ac.ir برگزار می شود* *دانشجویان هرچه سریعتر نسبت به واریز بدهی شهریه، ارزشیابی اساتید و دریافت کارت امتحانات اقدام نمایند* *از ورود دانشجویان بدهکار به سامانه آزمون مجازی جلوگیری خواهد شد* 1. *نام کاربری سامانه آزمون مجازی= شماره دانشجویی* *رمز عبور= کد ملی*  (دانشجویان ورودی 1398 و ماقبل باید حتما قبل از شماره دانشجویی خود کد 226 دانشگاه را اضافه نمایند.. مثال:  2269800000000) (دانشجویان ورودی 1399 و 1400 همان شماره دانشجویی 14رقمی خود را وارد نمایند) 2. پشتیبانان مركز فناوري اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامي بردسير در ايام برگزاري امتحانات آنلاين از 8 صبح تا 8 شب، با شماره هاي 03433523301  و 03433528266 صرفا پاسخگوي سوالات دانشجويان در خصوص امتحانات خواهد بود. لذا چنانچه احیانا در حین برگزاری امتحان با مشکل فنی مواجه شدید سریعا با شماره های یادشده تماس بگیرید. تماس های غیر مرتبط با امتحانات پاسخ داده نخواهد شد 3. با نظر استاد، امتحانات به دو صورت تستی یا تشریحی برگزار خواهد شد، در امتحان تستی، دانشجو باید گزینه صحیح را تیک بزند. 4. در آزمون های تشریحی، دانشجو باید جواب را بر روي كاغذ نوشته (همراه با نام و نام خانوادگي و شماره دانشجويي) سپس عکس گرفته و از قسمت بارگزاري تصوير، ارسال نماييد. امکان ارسال تا 10 عکس برای تمامی سوالات میسر است. منتظر باشید تا بارگزاری و  ارسال عکس به صورت ۱۰۰ درصد صورت گیرد. عکس های بارگزاری شده که در آن اسم دانشجو قابل مشاهده نباشد، از سوی استاد تصحیح نخواهد شد. 5. دانشجویانی که چند امتحان به صورت همزمان و در یک ساعت دارند، وقت کافی برای تمامی امتحانات آنان محفوظ است و در صورت عدم امکان ورود به امتحان دوم سریعا با پشتیبانان تماس حاصل نمایید. 03433523301 و 03433528266 6.پس از پایان پاسخگویی به تمامی سوالات، حتما برروی گزینه اتمام آزمون کلیک نمایید. 7. زمان اختصاص یافته به امتحان، استاندارد است، با مدیریت زمان،از هدررفتن وقت جلوگیری کنید. 8.  از تماس های متفرقه و غیر مرتبط با امتحانات جدا خودداری نمایید. 9. پس از پرداخت بدهی و ارزشیابی اساتید در سامانه آموزشیار stdn.iau.ac.ir/Student کارت امتحانات را دریافت کنید 10.  از ورود دانشجویان بدهکار به سامانه آزمون آنلاین جلوگیری خواهد شد.  ◽️◽️◽️◽️ *فیلم آموزشی نحوه پرداخت شهریه در سامانه آموزشیار* را در لینک زیر ببینید  https://b2n.ir/biau_shahriyeh  *فیلم آموزشی نحوه ارزشیابی اساتید و دریافت کارت امتحانات در سامانه آموزشیار* را در لینک زیر ببینید  https://b2n.ir/biau_examcart  *فیلم آموزشی نحوه شرکت در  امتحانات پایان ترم مجازی دانشگاه  آزاد اسلامی بردسیر* را در لینک زیر ببینید  https://b2n.ir/biau_exam1  *لینک مستقیم ورود به سامانه آموزشیار*  http://stdn.iau.ac.ir/Student *سامانه آزمون مجازی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر* exam.bardsiriau.ac.ir ▫️▫️▫️▫️▫️▫️ پشتیبانان امتحانات  📞 03433523301 📞 03433528266

امتحانات پایان ترم، از ۱۸ الی ۳۰ دی به صورت آنلاین در سامانه‌ exam.bardsiriau.ac.ir برگزار می شود

ادامه مطلب ...


 
امور پایان نامه های کارشناسی ارشد کامپیوتر

1. دریافت نمره مقاله و اضافه شدن آن به نمره پایان نامه منوط به ارائه یک نسخه مقاله به شورای پژوهشی و تائید آن می باشد.
2. دانشجویان محترم بعد از دفاع تا 6 ماه فرصت ارائه مقاله را دارند.
3. دانشجویانی که در نوبت دفاع قرار گرفته اند حد اکثر تا 24 تیر جهت اولویت بندی و هماهنگی به دفتر تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند. مسوولیت عدم مراجعه و تکمیل ظرفیت کدینگ به عهده خود دانشجو استقابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد که درس پایان نامه را اخذ نموده اند
 به اطلاع می رساند به منظور یکسان سازی تایپ پایان نامه هاو همچنین راهنمایی بهتر در چگونگی گردآوری اطلاعات پایان نامه ، فقط با استفاده از فایل پیوست که مورد تایید تحصیلات تکمیلی دانشگاه می باشد اقدام فرمایید. مراحل انجام تصویب موضوع پایان نامه و دفاع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر

1-انتخاب استاد راهنما با تایید مدیرگروه .

2-انتخاب موضوع پایان نامه توسط دانشجو و جستجو درسایت www.irandoc.ac.ir جهت تکراری نبودن وسپس تکمیل فرم مربوطه وارائه آن به مدیر گروه جهت اطلاع گروه تخصصی.

3-استاد مشاور پایان نامه به پیشنهاد استاد راهنما و تایید شورای تخصصی گروه انتخاب می شود .

4-تکمیل فرمهای پروپزال زیر نظر استاد راهنما و تایید استاد مشاور وتکمیل فرم اطلاعات پایان نامه سپس ارائه به مدیر گروه تخصصی جهت بررسی در شورای تخصصی. 

5-پس از تصویب پروپزال در شورای تخصصی گروه توسط مدیر گروه به شورای پژوهشی دانشگاه ارجاع می گردد.

6- در صورتی که موضوع پیشنهادی پایان نامه در شورای پژوهشی دانشگاه تصویب شد که از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی می شود ابلاغیه تصویب موضوع برای استاد راهنما و مشاور توسط تحصیلات تکمیلی تنظیم می گردد که دانشجو موظف است در اسرع وقت شخصا برای دریافت ابلاغیه اقدام و آن را تحویل استاد راهنما و مشاور نماید .

7- دانشجو به مدت حداقل 6 ماه بعد از ابلاغیه اجازه دفاع ندارد وموظف است بعد از گذشت 3 ماه از زمان تصویب پروپزال فرم گزارش سه ماهه پیشرفت کار را تکمیل و به دفتر تحصیلات تکمیلی تحویل نماید .

8-دانشجو می بایست 1 ماه قبل از دفاع فرم شرکت در سه جلسه دفاع ، فرم اعلام آمادگی دفاع و فرم اطلاعیه جلسه دفاع را تکمیل و به تحصیلات تکمیلی تحویل نماید . 

9- پس از اینکه تاریخ دقیق دفاع مشخص شد دانشجو موظف است دو هفته قبلا از جلسه دفاع 3نسخه کامل شده از پایان نامه خود را همراه با دعوت نامه که از تحصیلات تکمیلی دریافت می کند تحویل استاد راهنما ، مشاور و داور جلسه دفاع نماید. 

10- بعد از اطلاع اساتید فرم تایپ شده چکیده پایان نامه و یک عدد از cd چکیده پایان نامه(شامل یک فایلword و یک فایل pdf ) را یک هفته قبل از جلسه دفاع تحویل تحصیلات تکمیلی نماید .

11- هماهنگی با استاد بر عهده دانشجو است. 

12-در روز جلسه دفاع دانشجو باید برای توضیح بهتر مطالب خود خلاصه ای از کلیه موضوعات پایان نامه را بصورت power point ارائه نماید.

13-نهایتا پس از پایان جلسه دفاع دانشجو فرم تحویل نسخه های پایان نامه را از سایت دریافت و تکمیل نموده و تحویل تحصیلات تکمیلی نماید .
نکاتی که دانشجو باید در تکمیل فرمهای دفاع و تنظیم پایان نامه به انها توجه داشته باشد.

1. دریافت فرمها فقط از طریق سایت دانشگاه امکان پذیر است.
2. کلیه فرمها باید تایپ شده و منظم ارائه گردند.
3. دانشجو باید شخصا پایان نامه را تحویل داده و نسبت به تکمیل فرم تحویل نسخه های پایان نامه اقدام نماید.
4. در تدوین پایان نامه دستور العمل نگارش ارائه شده درنظر گرفته شود و هماهنگی لازم را با استاد راهنما داشته باشید


 

عنوان فایل

دانلود

راهنمایی نحوه نگارش و تدوین پایان نامه

دانلود

دانلود خام پروپوزال کارشناسی ارشد

دانلود

دانلود فرم نهايي تصويب پروپوزال در شوراي پژوهشی

دانلود

نمودار مراحل دفاع

دانلود

فرم تائیدیه هیات داوران

دانلود

فرم تعیین ارزش مقاله مستخرج از پایان نامه

دانلود

فرم ارزشیابی پایان نامه

دانلود

فرم تغییر استاد راهنما و مشاور

دانلود

فرم چگونگی انتخاب عنوان پایان نامه

دانلود

فرم وکالت مشاور

دانلود

تعهد نامه اصالت پایان نامه

دانلود

منشور اخلاق پژوهش

دانلود

آیین نامه آموزشی کارشناسی ارشد

دانلود

فرم (ب)

دانلود

فرم تایید اصلاحات پایان نامه

دانلود

فرم تگراری نبودن موضوع

دانلود

فرم های شماره 1.2.3.4 و الف

دانلود

فرم شماره12. تحویل نسخه های پایان نامه

دانلود

فرم گزارش سه ماهه 2(شماره 5)

دانلود

فرم های شماره 6.7.8

دانلود

فرم 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 

دانلود

 


مراحل بعد از دفاع و انجام امور فارغ التحصیلی دانشجویان کارشناسی ارشد:

 سه نسخه صحافی شده از پایان نامه (جلد سورمه ای) جهت تحویل به استاد راهنما، اداره پژوهش دانشگاه و کتابخانه دانشگاه 

دقت فرمایید ابتدای پایان نامه، فرمهای تاییدیه هیات داوران، منشور اخلاقی و تعهد اصالت قرار داده شود

فرم تاییدیه هیات داوران بایستی حتما توسط استاد راهنما، استاد مشاور و استاد داور امضا گردد
 
فرم منشور اخلاقی و تعهد اصالت بایستی توسط دانشجو امضا گردد

سه عدد لوح فشرده حاوی فایل پایان نامه در قالب  Word , PDF

پرینت فرم ب که بایستی مشخصات دانشجو وچکیده پایان نامه Word , PDF  در آن قرار گیرد و همچنین لوح فشرده  فرم ذکر شده تحویل تحصیلات تکمیلی گردد.

ثبت موضوع پایان نامه در سایت ایران داک و پرینت تاییدیه سایت ایران داک که دارای مشخصات دانشجو و کد رهگیری می باشد🔴اطلاعیه مهم برای کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد: 
 🔹در راستای ایجاد وحدت رویه در «ترجمه چکیده پایان نامه ها» و به منظور سهولت دسترسی دانشجویان، مترجم رسمی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر آماده ترجمه چکیده پایان نامه ها خواهد بود. 🔹کلیه دانشجویان می توانند فایل word چکیده پایان نامه خود را از طریق سایت ساها به نشانی sahabardsir.com و از منوی «بخش ترجمه» ارسال و ترجمه آن را حداکثر تا 5 روز بعد از طریق ایمیل دریافت دارند. 🔹همه دانشجویان کارشناسی ارشد ملزم هستند ترجمه چکیده پایان نامه خود را صرفا از طریق مترجم رسمی دانشگاه انجام دهند. 🔹برای دریافت ترجمه، ایمیل شخصی دانشجو حتما باید در سامانه ثبت گردد. 

sahabardsir.com☎️03433521806
📧research@bardsiriau.ac.ir 
زهرا حسینی کارشناس تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر


به منظور نگهداری فیزیکی پایان نامه های کارشناسی ارشد، کلیه دانشجویان موظفند به غیر از ارائه نسخه مربوط به استاد راهنما، مشاور و کتابخانه مرکزی، مابقی نسخه های پایان نامه را به صورت دیجیتال در قالب 3 حلقه لوح فشرده تحویل دانشگاه نمایند

زهرا حسینی
کارشناس امور پایان نامه ها-دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر
09138400485
03433521806

 


 

ليست اساتيد راهنما پايان­ نامه- گروه کامپيوتر

مشخصات ارتباطی

دانشگاه محل تدریس

نام و نام خانوادگی

farokh.koroupi@gmail.com

بافت- سیرجان- کرمان

دکتر فرخ کروپی

http://www.nourmandi.ir

nourmandi.reza@gmail.com

noormandi_r@iausirjan.ac.ir

09131455753

سرجان- کرمان

دکتر رضا نورمندی پور

hajmohammadi@iausirjan.ac.ir

shmdi56@yahoo.com

سیرجان

دکتر محمد صادق حاج محمدی

arash_azizim@yahoo.com

سیرجان

دکتر آرش عزیزی

 

keynia@yahoo.com

 

کرمان

دکتر فرشید کی­نیا

کرمان

دکتر مهدی جعفری

 

hmirvaziri@yahoo.com

 

آزاد کرمان- باهنر کرمان

دکتر حمید میروزیری

کرمان- رفسنجان

دکتر محمد احمدی نیا

کرمان

دکتر عباس رضایی

کرمان

دکتر رضا غلامرضایی

 

sabbagh@iauk.ac.ir

 

کرمان

دکتر امیر صباغ ملاحسینی

 

hashemipour@iauk.ac.ir

 

کرمان

دکتر ملیحه هاشمی­ پور

mojtaba.sabbagh@yahoo.com

کرمان- رفسنجان

دکتر مجتبی صباغ جعفری

 

بازگشت
 
 


 


   
 

   
 
كلاس آنلاينكلاس آنلاينپورتال آموزشي پورتال آموزشي
کانال آموزشی در ایتاکانال آموزشی در ایتاگروه دانشگاه در واتس اپگروه دانشگاه در واتس اپ
کانال دانشگاه در ایتاکانال دانشگاه در ایتاصفحه اینستاگرام دانشگاهصفحه اینستاگرام دانشگاه
کانال دانشگاه در سروشکانال دانشگاه در سروشکانال دانشگاه در گپکانال دانشگاه در گپ
کانال دانشگاه در آی گپکانال دانشگاه در آی گپکانال دانشگاه در بیسفونکانال دانشگاه در بیسفون
کانال دانشگاه در بلهکانال دانشگاه در بلهمرکز رشدمرکز رشد
كانال دانشگاه در روبيكاكانال دانشگاه در روبيكا
 
 
 
 

 
 
آغاز ثبت نام دانشجو بدون آزمون مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

نکات مهم در خصوص برگزاری امتحانات آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

مسابقه کتابخوانی آنلاین: من قاسم سلیمانی هستم

راهنمای انتخاب واحد نیم سال اول 1401-1400 دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

مسابقه کتابخوانی مجازی با عنوان: مهدویت

امتحانات پایان ترم، از ۱۸ الی ۳۰ دی به صورت آنلاین در سامانه‌ exam.bardsiriau.ac.ir برگزار می شود

اسامی برگزیدگان مسابقه کتاب خوانی«من قاسم سلیمانی هستم» اعلام شد

ثبت نام استعدادهای درخشان در 15 رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در سال 1400

آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، برترین دستگاه در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا شد

پویش ملی اگر من رئیس جمهور ایران بودم

مسابقه مجازی کتابخوانی: حجاب و عفاف

امام جمعه و فرماندار بردسیر از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان بازدید کردند

وبينار و جلسه ويدئو كنفرانس: ما مقتدریم

مسابقه نقاشی و خاطره نویسی ویژه سنین 6 تا 13 سال

۲۷ اردیبهشت، روز جهانی «ارتباطات و روابط عمومی» بر طلایه داران عرصه اطلاع رساني مبارك باد

اسامي برگزيدگان مسابقه مجازی کتابخوانی «مهدویت» اعلام شد

وبينار: انتخاب اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری «مدظله العالی»

وبينار: ازدواج موفق، انتخاب عاقلانه-زندگی عاشقانه/یکشنبه 17 مرداد ساعت 3 عصر

ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تا 30 مرداد تمدید شد

نکات مهم در خصوص برگزاری امتحانات آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

مسابقه کتابخوانی مجازی با عنوان: مهدویت

وبينار: انتخاب اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری «مدظله العالی»

اسامی برگزیدگان مسابقه کتاب خوانی«من قاسم سلیمانی هستم» اعلام شد

پویش ملی اگر من رئیس جمهور ایران بودم

امام جمعه و فرماندار بردسیر از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان بازدید کردند

16 آذر، روز دانشجو، بر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و طلایه داران عرصه علم و دانش مبارک باد

امروز بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز خواهد شد:

برگزیدگان مسابقه مجازی کتابخوانی سلامت بانوان معرفی شدند

وبينار: تحلیلی بر کتاب «واقعیت» با تاکید بر*واقعیت های علمی کشور*

آگهي مـزايده، اجاره مجموعه تالار پذیرایی

آگهي مناقصه، بهسازی کامل موتورخانه (تاسیسات مکانیکی)

وبينار: مشاوره تغذیه در دوران کرونا

مسابقه مجازی کتابخوانی: سلامت بانوان/ امكان شركت در مسابقه از چهارشنبه 5 الي شنبه 8 آبان

آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت

اطلاعیه برگزاری امتحانات مجازی پایان دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

مسابقه مجازی کتابخوانی: حجاب و عفاف

آغاز ثبت نام دانشجو بدون آزمون مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

شروع کلاس های آموزشی دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به صورت مجازی از شنبه 2 مرداد

امام جمعه بردسیر: سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت است

 
 
بیشترین بازدید

آغاز ثبت نام دانشجو بدون آزمون مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
نکات مهم در خصوص برگزاری امتحانات آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
مسابقه کتابخوانی آنلاین: من قاسم سلیمانی هستم
راهنمای انتخاب واحد نیم سال اول 1401-1400 دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
مسابقه کتابخوانی مجازی با عنوان: مهدویت
امتحانات پایان ترم، از ۱۸ الی ۳۰ دی به صورت آنلاین در سامانه‌ exam.bardsiriau.ac.ir برگزار می شود
اسامی برگزیدگان مسابقه کتاب خوانی«من قاسم سلیمانی هستم» اعلام شد
ثبت نام استعدادهای درخشان در 15 رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در سال 1400
آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت
دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، برترین دستگاه در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی مبارزه با کرونا شد
پویش ملی اگر من رئیس جمهور ایران بودم
مسابقه مجازی کتابخوانی: حجاب و عفاف
امام جمعه و فرماندار بردسیر از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان بازدید کردند
وبينار و جلسه ويدئو كنفرانس: ما مقتدریم
مسابقه نقاشی و خاطره نویسی ویژه سنین 6 تا 13 سال
۲۷ اردیبهشت، روز جهانی «ارتباطات و روابط عمومی» بر طلایه داران عرصه اطلاع رساني مبارك باد
اسامي برگزيدگان مسابقه مجازی کتابخوانی «مهدویت» اعلام شد
وبينار: انتخاب اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری «مدظله العالی»
وبينار: ازدواج موفق، انتخاب عاقلانه-زندگی عاشقانه/یکشنبه 17 مرداد ساعت 3 عصر
ثبت نام بدون آزمون کاردانی و کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تا 30 مرداد تمدید شد


محبوبترین ها

نکات مهم در خصوص برگزاری امتحانات آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
مسابقه کتابخوانی مجازی با عنوان: مهدویت
وبينار: انتخاب اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری «مدظله العالی»
اسامی برگزیدگان مسابقه کتاب خوانی«من قاسم سلیمانی هستم» اعلام شد
پویش ملی اگر من رئیس جمهور ایران بودم
امام جمعه و فرماندار بردسیر از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان بازدید کردند
16 آذر، روز دانشجو، بر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و طلایه داران عرصه علم و دانش مبارک باد
امروز بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز خواهد شد:
برگزیدگان مسابقه مجازی کتابخوانی سلامت بانوان معرفی شدند
وبينار: تحلیلی بر کتاب «واقعیت» با تاکید بر*واقعیت های علمی کشور*
آگهي مـزايده، اجاره مجموعه تالار پذیرایی
آگهي مناقصه، بهسازی کامل موتورخانه (تاسیسات مکانیکی)
وبينار: مشاوره تغذیه در دوران کرونا
مسابقه مجازی کتابخوانی: سلامت بانوان/ امكان شركت در مسابقه از چهارشنبه 5 الي شنبه 8 آبان
آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت
اطلاعیه برگزاری امتحانات مجازی پایان دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
مسابقه مجازی کتابخوانی: حجاب و عفاف
آغاز ثبت نام دانشجو بدون آزمون مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
شروع کلاس های آموزشی دوره تابستان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به صورت مجازی از شنبه 2 مرداد
امام جمعه بردسیر: سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت است


اخبار و رویدادها
اعطای تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج دانشجویی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

اعطای تسهیلات 20 میلیون تومانی ازدواج دانشجویی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج پس از تفاهم دانشگاه آزاد اسلامی با بانک قرض الحسنه رسالت به دانشجویان در حال تحصیل که تاریخ عقد رسمی و دائم ایشان از 01/07/1400 لغایت 01/07/1401 باشد به مبلغ 200میلیون ریال

ادامه مطلب ...
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها را تسلیت گفت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها را تسلیت گفت

دکتر آمنه فیروزآبادی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برسیر در پیامی، فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سرافرا

ادامه مطلب ...
شست ادبی، بصیرت و مقاومت

شست ادبی، بصیرت و مقاومت

✅ به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود: 🎙 *نشست ادبی، بصیرت و مقاومت*

ادامه مطلب ...
مسابقه مجازی کتابخوانی: شاخص های مکتب شهید سلیمانی-11دی1400

مسابقه مجازی کتابخوانی: شاخص های مکتب شهید سلیمانی-11دی1400

در راستای دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود: مسابقه مجازی کتابخوانی: شاخص های مک

ادامه مطلب ...
پذیرش دانشجو بدون آزمون در مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

پذیرش دانشجو بدون آزمون در مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

🔹 #اعطای_مدرک_معتبر_وزارت_علوم_تحقیقات_و_فناوری 🔹 دانشگاه آزاد اسلامي، رتبه اول جهان در آموزش مجازي

ادامه مطلب ...
کرسی علمی ترویجی: تبیین نقش آفرینی زنان در تحقق تمدن نوین اسلامی و ارائه الگوی مطلوب

کرسی علمی ترویجی: تبیین نقش آفرینی زنان در تحقق تمدن نوین اسلامی و ارائه الگوی مطلوب

کرسی علمی ترویجی: تبیین نقش آفرینی زنان در تحقق تمدن نوین اسلامی و ارائه الگوی مطلوب 🎙 *ارائه دهنده:

ادامه مطلب ...
سخنرانی های علمی هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

سخنرانی های علمی هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

سخنرانی های علمی هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: 1️⃣ *وبينار: کارآمدی پژوهش های علوم انسانی*

ادامه مطلب ...
آغاز ثبت نام دانشجو بدون آزمون مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

آغاز ثبت نام دانشجو بدون آزمون مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

 ✅ *پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقاطع کاردانی تا کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر*/*دانشگاه آزاد ا

ادامه مطلب ...
*آیین گرامی داشت روز دانشجو* به صورت مجازی

*آیین گرامی داشت روز دانشجو* به صورت مجازی

🔹 *آیین گرامی داشت روز دانشجو* به صورت مجازی 🗓🕡زمان: *سه شنبه 16 آذر ساعت 8 صبح* 🖥📱*امكان شرک

ادامه مطلب ...
16 آذر، روز دانشجو، بر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و طلایه داران عرصه علم و دانش مبارک باد

16 آذر، روز دانشجو، بر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و طلایه داران عرصه علم و دانش مبارک باد

🔹 *روز دانشجو* روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت

ادامه مطلب ...
وبینارهای هفته وحدت حوزه و دانشگاه در شهرستان بردسیر

وبینارهای هفته وحدت حوزه و دانشگاه در شهرستان بردسیر

حوزه های علمیه و دانشگاه های شهرستان بردسیر به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه برگزار می کنند: ✅ وبينار: آ

ادامه مطلب ...
امروز بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز خواهد شد:

امروز بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز خواهد شد:

امروز بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز خواهد شد: *۲۶مین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت*

ادامه مطلب ...
برگزیدگان مسابقه مجازی کتابخوانی سلامت بانوان معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه مجازی کتابخوانی سلامت بانوان معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه مجازی کتابخوانی سلامت بانوان معرفی شدند 1. خانم رقیه محمودی 2. خانم فاطمه خدادادپور

ادامه مطلب ...
وبينار:بسیج، پاره تن مردم/چهارشنبه 3 آذر ساعت 7 شب

وبينار:بسیج، پاره تن مردم/چهارشنبه 3 آذر ساعت 7 شب

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و بسیج دانشجویی شهرستان برگزار می کند: ✅ *وبينار:*بسیج، پاره تن مردم* �

ادامه مطلب ...
وبينار: تحلیلی بر کتاب «واقعیت» با تاکید بر*واقعیت های علمی کشور*

وبينار: تحلیلی بر کتاب «واقعیت» با تاکید بر*واقعیت های علمی کشور*

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و بسیج دانشجویی شهرستان برگزار می کند: ✅ *وبينار:* تحلیلی بر کتاب «و

ادامه مطلب ...
آگهي مناقصه، بهسازی کامل موتورخانه (تاسیسات مکانیکی)

آگهي مناقصه، بهسازی کامل موتورخانه (تاسیسات مکانیکی)

دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسیر قصد دارد اجرای بهسازی کامل موتورخانه (تاسیسات مکانیکی)ساختمان اداری خود ر

ادامه مطلب ...
آگهي مـزايده، اجاره مجموعه تالار پذیرایی

آگهي مـزايده، اجاره مجموعه تالار پذیرایی

دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير در نظر دارد مجموعه تالار پذیرایی خود را شامل (3سالن مجزا، آشپزخانه، فضای

ادامه مطلب ...
 
نظرسنجی
دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير را از نظر علمي چگونه ارزيابي مي کنيد؟


از کدام حوزه ذيل رضايت بيشتري داريد؟

هدف شما از تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير چيست؟


برخورد کارکنان با دانشجويان را چگونه ارزيابي مي کنيد؟


عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی
 
 

آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده