اگر دانش در ثریا باشد،مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت.حضرت محمد(ص)
 
برای مردان بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهند يافت یا راهی خواهند ساخت
 
سخن مشاور:به زندگی لبخند بزنیم تا با ایجاد شادی در خود ودیگران دنیای بهتری داشته باشیم
 
آیا می دانید؟70درصد تیم های اعزامی به مسابقات بین المللی از دانشگاه آزاد اسلامی است.
 
آیا مي دانيد؟ 332 اختراع بین المللی به نام دانشگاه آزاد اسلامی ثبت شده است.
 
آیا می دانید؟750 مدال در زمینه های علمی و ورزشی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کسب گردیده.
 
نسخه فارسیفارسیامروز چهارشنبه بیست و نهم خرداد ماه-سال یک هزار و سیصدو نود و هشت

آموزش نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترمآموزش نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم
✅ برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم خود به سایت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر/ منوی خدمات اینترنتی/پورتال آموزشی دانشجویان، مراجعه نمایید. امتحانات براساس تاریخ و ساعت مندرج در کارت برگزار خواهد شد و دانشجویان باید پس از پرداخت بدهی، پرینت کارت خود را از سایت دانشگاه دریافت و جهت ثبت مهر برجسته به امور شهریه مراجعه نمایند. www.bardsiriau.ac.ir پرداخت شهریه، صرفا باید به صورت اینترنتی و از طریق درگاه بانکی موجود در پورتال آموزش انجام شود چنانچه کارت ورود به جلسه امتحانات فاقد عکس است، با همراه داشتن یک قطعه عکس به بخش انفورماتیک مراجعه کنید ————————- ◀️ به کانال اطلاعیه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در پیام رسان ایتا بپیوندید 🆔 eitaa.com/azadbardsir_amoozesh ☎️ 03433521900 ☎️ 03433521958 آموزش: داخلی 221 و 239 مدیریت آموزش: ☎️ 03433528278 مدیریت امور کلاس ها: ☎️ 03433523302 🌏 www.bardsiriau.ac.ir 🆔 eitaa.com/azadbardsir 🆔 sapp.ir/azadbardsir 🆔 Gap.im/azadbardsir 🆔 igap.net/azadbardsir 🆔 bale.ai/c/azadbardsir 🆔 bpn.im/azadbardsir ▶️ instagram.com/azadbardsir 

آموزش نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم

ادامه مطلب ...


 

استاد اقتصاد:تولید موفق نیازمند تحقیقات علمی و دانشگاهی است/تولید، پاشنه آشیل اقتصاد کشور است

1398/03/05 (2:49:35 PM)

استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به «رونق تولید» مزین شده با تاکید براینکه «مهار تورم» و «اشتغال‌زایی» در گرو رونق تولید است گفت: تولید، پاشنه آشیل اقتصاد کشور است.
عبداله اسماعیلی آبدر در گفت‌و‌گو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، تاکید مقام معظم رهبری به موضوعات اقتصادی در سال‌های اخیر را بیانگر اهمیت رونق اقتصادی در توسعه کشور دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب، پاشنه آشیل کشور را به خوبی به مردم و مسئولان معرفی کردند.
عضو هیات علمی گروه حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اعلام اینکه اتحاد جماهیرشوروی علیرغم داشتن فناوری فضایی و موشکی به دلیل مشکلات اقتصادی با بحران مواجه شد گفت: تمامی مردم و مسئولان کشور باید برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری تلاش کنند.
اسماعیلی‌ آبدر با بیان اینکه کشور ایران در زمینه‌های علمی، فناوری، فرهنگی و دفاعی از موقعیت بسیار خوبی در جهان برخوردار است خاطر نشان کرد: تنها راه برون رفت جامعه از مشکلات اقتصادی، تکیه بر تولید است.
وی با بیان اینکه تولید دو بخش دارد گفت: اولا تولید محرک بوده و موجب اشتغال بیشتر و رکود کمتر خواهد شد و ثانیا رونق تولید موجب عرضه فراوان‌تر کالا و مهار و کنترل تورم می‌شود.
استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تصریح کرد: تولید نقش مهمی در سیاست‌های تثبیت کلان اقتصادی ایفا می‌کند.
اسماعیلی، نقد منصفانه را موجب پویایی جامعه دانست و گفت: متاسفانه در کشور ما برخی مسئولان نقد پذیر نیستند.
وی با ابراز نگرانی از اینکه برخی مسئولان، ضعف‌های عملکردی خود را در پشت تحریم‌ها پنهان می‌کنند افزود: برخی مسئولان به بهانه تحریم‌ها، اشتباهات مدیریتی خود را توجیه کرده و سلب مسئولیت می‌کنند که این راه درست برخورد با مشکلات کشور نیست.
استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با انتقاد از اینکه کشور ما در حوزه اقتصاد یک جامعه بسته است و تنها کالای صادراتی ایران به نفت اختصاص یافته خاطر نشان کرد: کشور ما با توان بالقوه‌ای که دارد می‌تواند سهم 8 درصدی در اقتصاد جهان داشته باشد ولی متاسفانه به کمتر از 5 صدم درصد اکتفا کردیم.
اسماعیلی، مهم‌ترین دلیل افزایش تورم را مسائل روانی و اشکال در بخش توزیع کالا دانست و گفت: کارشناسان در سال 1398 باید در مساله توزیع کالا تلاش کنند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه اقتصادهای دولتی در جهان با بحران روبرو هستند اظهار کرد: اقتصاد ما دولتی و یا خصوصی-دولتی و به اصطلاح عموم شبه دولتی است که باید تلاش کنیم اقتصاد خصوصی را رونق بخشیده و حربه‌های دشمن را خنثی کنیم.
وی با بیان اینکه تحریم بانک‌های خصوصی امکان پذیر نیست گفت: تحریم‌های آمریکا بیشتر شامل بانک‌های دولتی است و اگر چند بانک بزرگ خصوصی در کشور وجود داشت، مبادلات تجاری بین‌المللی کشور با مشکل مواجه نمی‌شد.
عضو هیات علمی گروه حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با تاکید براینکه حمایت از بخش خصوصی مستقل، توانا و کارآفرین می‌تواند از بسیاری مشکلات جلوگیری کند گفت: متاسفانه عده‌ای در کشور به عنوان دلال و واسطه که اغلب ‌آنان به برخی سیاست‌مداران متصل هستند، با استفاده از رانت‌ها و حاشیه‌های امن، بسیاری از سیاست‌گذاری‌های دولت را با مشکل روبرو کردند.
این استاد کارآفرینی به پتانسل‌های کشور اشاره کرد و افزود: ایران در زمینه نیروی انسانی توانمند و صنایع معدنی یکی از بی نظیرترین کشورهای جهان است.
اسماعیلی به پتانسل‌های خوب کشور در حوزه ورزشی نیز اشاره کرد و گفت: ورزش فوتبال ایران همانند کشورهای برزیل و آرژانتین منبع درآمد مناسبی می‌تواند باشد.
استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با بیان اینکه جذب توریست یکی از بهترین منابع پایدار درآمدی برای کشور است تصریح کرد: به اذعان بسیاری از کارشناسان، ایران جزو هفت کشور برتر در زمینه توریسم است.
این استاد کارآفرینی به «مدیکال توریسم» هم اشاره کرد و افزود: به دلیل پیشرفت علم پزشکی کشور و مراجعه بسیاری از بیماران کشورهای دیگر به ایران، توریسم پزشکی گزینه مناسبی برای درآمدزایی و رشد اقتصادی کشور خواهد بود.
وی با انتقاد از اینکه برخی مسئولان صرفا به صورت شعارگونه از جوانان یاد کرده اند گفت: متاسفانه برخی مسئولان عرصه را برای جوانان باز نکردند.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با بیان اینکه برای ایجاد تحول اساسی در کشور باید مدیران کهنه کار بازنشسته شوند افزود: باید میدان را برای جوانان باز کنیم و از پتانسیل‌ها و ابتکارات آنها استفاده کنیم.

اسماعیلی در پاسخ به اینکه چرا برخی از بخش‌های خصوصی با رکود مواجه شدند گفت: متاسفانه بسیاری از بخش‌های خصوصی کشور خود ساخته نیستند و به برخی مسئولان وابسته‌اند.
این استاد اقتصاد با اعلام اینکه بخش‌های خصوصی متصل به برخی سیاسیون با مشکل مواجه می شوند افزود: به عنوان نمونه، افرادی با زد و بندهای سیاسی، شرکت کشت و صنعت نیشکر را خریداری کردند که حتی یک روز نیشکر ندیده بودند.
وی به نمونه‌های خوب بخش خصوصی خود ساخته نیز اشاره کرد و افزود: از نمونه‌های موفق بخش خصوصی می‌توان به احمد خیامی و محمود خیامی دو برادری که از کارواش شروع کرده و پس از تلاش و همت، موفق به افتتاح ایران ناسیونال و یا همان ایران خودرو شدند نام برد.
این استاد کارآفرینی از رحیم ایروانی که از کفاشی به راه‌اندازی کارخانه کفش ملی رسید به عنوان الگوی موفق بخش خصوصی یاد کرد و گفت: صنایع بهروز و کاله، نمونه‌های موفق بخش خصوصی‌اند.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دولت در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری باید در زمینه «حمایت از تولید» و «سیاست گذاری» تلاش کند خاطر نشان کرد: تسریع در صدور مجوز تولیدی‌ها و کاهش بروکراسی اداری می‌تواند نقش مهمی در افزایش تولید ایفا کند.
وی مهم‌ترین کار فرهنگی در جامعه را انگ‌زدایی از سرمایه‌داران دانست و افزود: متاسفانه برخی افراد مغرض، از سرمایه‌داران و کارآفرینان به عنوان زالو صفت یاد می‌کنند که این نگاه اشتباه باید عوض شود.
اسماعیلی با تاکید براینکه بخش صنعت باید مستقل باشد نه دنباله رو مسئولان، به نقش دانشگاه‌ها در رونق تولید اشاره کرد و گفت: بدون انجام تحقیقات علمی دانشگاهی نمی‌توان تولید موفقی داشت.
این استاد اقتصاد، شیوه‌های سنتی اداره صنایع و کارخانه‌ها را محکوم به شکست دانست و تصریح کرد: دانشگاه، چراغ راه اقتصادی پویاست و بدون تحقیقات علمی و دانشگاهی نباید دست به فعالیت‌های تولیدی زد.
وی، نقش دانشگاه را پشتوانه فکری، خلاقیت، ابتکارات و تحقیق دانست و گفت: موشکی که توسط دانشگاه امیر کبیر ساخته شد موفق شد تا نزدیکی مدار زمین صعود کند و این بیانگر توانمندی دانشگاه‌های کشور است.


#روابط_عمومی
#دانشگاه_آزاد_اسلامی_بردسیر
☎️ 03433523301
🆔 eitaa.com/azadbardsir
🆔 sapp.ir/azadbardsir
🆔 Gap.im/azadbardsir
🆔 igap.net/azadbardsir
🆔 bale.ai/c/azadbardsir
🆔 bpn.im/azadbardsir
▶️ instagram.com/azadbardsir
🌏 www.bardsiriau.ac.ir
📲SMS: 10001000123456

بازگشت
   
مشاهده خبر(44)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 

اطلاعیه امتحانات پایان ترم
کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیم سال دوم 97-98 به صورت اینترنتی قابل دریافت است.
دانشجویان باید پس از پرداخت بدهی، پرینت کارت خود را از همین سایت/ منوی خدمات اینترنتی/ پورتال آموزشی دانشجویان دریافت و جهت ثبت مهر برجسته به امور شهریه مراجعه نمایند.
پرداخت شهریه، صرفا باید به صورت اینترنتی و از طریق درگاه بانکی موجود در پورتال آموزش انجام شود
چنانچه کارت ورود به جلسه امتحانات فاقد عکس است، با همراه داشتن یک قطعه عکس به بخش انفورماتیک مراجعه کنید
برای ورود سریعتر به پورتال آموزشی، اینجا را کلیک نمایید

باسپاس از شما بازدید کننده محترم از سایت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر،
انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص دانشگاه از طریق لینک زیر با ما درمیان گذارید.   روابط عمومی
 
   
 

   
 
مرکز آزمونمرکز آزموناتوماسیون اداریاتوماسیون اداری
کانال آموزشی در ایتاکانال آموزشی در ایتاکانال دانشگاه در ایتاکانال دانشگاه در ایتا
صفحه اینستاگرام دانشگاهصفحه اینستاگرام دانشگاهکانال دانشگاه در سروشکانال دانشگاه در سروش
کانال دانشگاه در گپکانال دانشگاه در گپکانال دانشگاه در آی گپکانال دانشگاه در آی گپ
کانال دانشگاه در بیسفونکانال دانشگاه در بیسفونکانال دانشگاه در بلهکانال دانشگاه در بله
مرکز رشدمرکز رشدپورتال آموزشی دانشجویانپورتال آموزشی دانشجویان
 
 
 
 
 
 
نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار

عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد

زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد

جایگاه و اهمیت شب قدر

میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) فرخنده باد

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از دانشگاهیان جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی 13آبان دعوت کرد

5 دی، سالگرد جان باختن7نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در زلزله بم تسلیت باد

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به صورت رایگان و برای عموم برگزار می کند:

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیم سال اول 98-97/ شروع امتحانات 15 دی

مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود

میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان مبارک باد

جشنواره فرهنگی هنری ققنوس ویژه دانشجویان استان کرمان

جدول جوایز #مسابقات_قرآن_و_عترت سال 1397

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، آسمانی شد

هفتمین جشنواره بین المللی مخترعان، مبتکران و نوآوران/ 14 الی16 اسفند/نجف آباد اصفهان

✅ پذیرش دانشجو بدون کنکور در 50 رشته دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر/تا10بهمن

جشنواره سراسری هنر، ادبیات و پژوهش روایت فتنه/همراه با جوایز نفیس5 تا20 میلیون ریالی

یاد و خاطره شهید «محسن دایی‌زاده»، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گرامی باد

پدر و دانشجوی شهید در یک قاب

نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار

عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد

زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد

پدر و دانشجوی شهید در یک قاب

جایگاه و اهمیت شب قدر

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیم سال اول 98-97/ شروع امتحانات 15 دی

مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود

همزمان با روز دانشجو از خانواده اولین دانشجوی شهید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تجلیل شد

جشنواره سراسری هنر، ادبیات و پژوهش روایت فتنه/همراه با جوایز نفیس5 تا20 میلیون ریالی

✅ پذیرش دانشجو بدون کنکور در 50 رشته دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر/تا10بهمن

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به صورت رایگان و برای عموم برگزار می کند:

مسابقه نقاشی با موضوع نماز، ویژه فرزندان کارمندان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد

#پویش_مهربانی-یاور هموطنان عزیزمان در مناطق سیل زده باشیم

حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در راهپیمایی13 آبان

از سوی مشاور استاندار کرمان و فرماندار بردسیر، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تجلیل شد

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، آسمانی شد

دکتر آمنه فیروزآبادی به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منصوب شد

آغاز به کار بخش اداری و کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از شنبه 17 فروردین ماه 98

#فقط_یک_کلیک_با_شما_فاصله_داریم

دو مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در نشریات علمی ملی و بین المللی منتشر شد

 
 
بیشترین بازدید

نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار
عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد
زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد
جایگاه و اهمیت شب قدر
میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) فرخنده باد
دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از دانشگاهیان جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد
دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی 13آبان دعوت کرد
5 دی، سالگرد جان باختن7نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در زلزله بم تسلیت باد
مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به صورت رایگان و برای عموم برگزار می کند:
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیم سال اول 98-97/ شروع امتحانات 15 دی
مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود
میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان مبارک باد
جشنواره فرهنگی هنری ققنوس ویژه دانشجویان استان کرمان
جدول جوایز #مسابقات_قرآن_و_عترت سال 1397
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، آسمانی شد
هفتمین جشنواره بین المللی مخترعان، مبتکران و نوآوران/ 14 الی16 اسفند/نجف آباد اصفهان
✅ پذیرش دانشجو بدون کنکور در 50 رشته دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر/تا10بهمن
جشنواره سراسری هنر، ادبیات و پژوهش روایت فتنه/همراه با جوایز نفیس5 تا20 میلیون ریالی
یاد و خاطره شهید «محسن دایی‌زاده»، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گرامی باد
پدر و دانشجوی شهید در یک قاب


محبوبترین ها

نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار
عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد
زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد
پدر و دانشجوی شهید در یک قاب
جایگاه و اهمیت شب قدر
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیم سال اول 98-97/ شروع امتحانات 15 دی
مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود
همزمان با روز دانشجو از خانواده اولین دانشجوی شهید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تجلیل شد
جشنواره سراسری هنر، ادبیات و پژوهش روایت فتنه/همراه با جوایز نفیس5 تا20 میلیون ریالی
✅ پذیرش دانشجو بدون کنکور در 50 رشته دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر/تا10بهمن
مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به صورت رایگان و برای عموم برگزار می کند:
مسابقه نقاشی با موضوع نماز، ویژه فرزندان کارمندان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد
#پویش_مهربانی-یاور هموطنان عزیزمان در مناطق سیل زده باشیم
حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در راهپیمایی13 آبان
از سوی مشاور استاندار کرمان و فرماندار بردسیر، روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تجلیل شد
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، آسمانی شد
دکتر آمنه فیروزآبادی به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منصوب شد
آغاز به کار بخش اداری و کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از شنبه 17 فروردین ماه 98
#فقط_یک_کلیک_با_شما_فاصله_داریم
دو مقاله استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در نشریات علمی ملی و بین المللی منتشر شد


اخبار و رویدادها
دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از خانواده‌های شهدا تجلیل کرد

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از خانواده‌های شهدا تجلیل کرد

 در راستای تکریم مقام شامخ شهدا، رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر همراه با مسئولان بنیاد شهید شهرستان از خانواده‌های شهیدان والامقام «طهماسب ملک قاسمی»، «خیرا.

ادامه مطلب ...
استاد گروه معارف: سوره حَشر، مرجعی برای مفاهیم دینی، سیاسی، اخلاقی و اجتماعی است

استاد گروه معارف: سوره حَشر، مرجعی برای مفاهیم دینی، سیاسی، اخلاقی و اجتماعی است

✅ حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی گنجی، استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در کارگاه تفسیر سوره حَشر عنوان

ادامه مطلب ...
 ثبت نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد

ثبت نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد

 ثبت نام بیست و یکمین دوره از عتبات دانشگاهیان از طریق سایت لبیک به نشانی labbayk.ir آغاز شد ثبت

ادامه مطلب ...
 آغاز ثبت نام 24مین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی

آغاز ثبت نام 24مین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی

 آغاز ثبت نام 24مین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی 💵 همراه با اهدای هدایا نفیس به منتخبین استا

ادامه مطلب ...
فقر یکی از عوامل گرایش به مواد مخدر است/فقر، تلاش‌های پیشگیرانه در خصوص مواد مخدر را بی‌اثر می کند

فقر یکی از عوامل گرایش به مواد مخدر است/فقر، تلاش‌های پیشگیرانه در خصوص مواد مخدر را بی‌اثر می کند

دکتر آمنه فیروز آبادی،  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در شورای فرعی مبارزه با م

ادامه مطلب ...
عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد

عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت          صد شکر که این آمد و ص

ادامه مطلب ...
برنامه امتحانات عملی تربیت بدنی

برنامه امتحانات عملی تربیت بدنی

امتحان عملی تربیت بدنی 1 با استاد شجاعی، 18 خرداد از ساعت 8 صبح با توجه به کارت ورود به جلسه امتحان ا

ادامه مطلب ...
کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم به صورت اینترنتی قابل دریافت است

کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم به صورت اینترنتی قابل دریافت است

 #اطلاعیه_امتحانات_پایان_ترم کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیم سال دوم 97-98 به صورت این

ادامه مطلب ...
بخشنامه انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد اسلامی از کاردانی تا دکتری

بخشنامه انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد اسلامی از کاردانی تا دکتری

از دانشجویان حائز شرایط ممتازی و نمونه دعوت می شود با مطالعه بخشنامه پیوست، مدارک مربوط را تا شنبه 18 خرد

ادامه مطلب ...
 
نظرسنجی
دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير را از نظر علمي چگونه ارزيابي مي کنيد؟


از کدام حوزه ذيل رضايت بيشتري داريد؟

هدف شما از تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير چيست؟


برخورد کارکنان با دانشجويان را چگونه ارزيابي مي کنيد؟


عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی
 
 

آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده