اگر دانش در ثریا باشد،مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت.حضرت محمد(ص)
 
برای مردان بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهند يافت یا راهی خواهند ساخت
 
سخن مشاور:به زندگی لبخند بزنیم تا با ایجاد شادی در خود ودیگران دنیای بهتری داشته باشیم
 
آیا می دانید؟70درصد تیم های اعزامی به مسابقات بین المللی از دانشگاه آزاد اسلامی است.
 
آیا مي دانيد؟ 332 اختراع بین المللی به نام دانشگاه آزاد اسلامی ثبت شده است.
 
آیا می دانید؟750 مدال در زمینه های علمی و ورزشی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کسب گردیده.
 
نسخه فارسیفارسیامروز یکشنبه بیست و ششم آبان ماه-سال یک هزار و سیصدو نود و هشت

پذیرش دانشجو، بدون آزمون ورودی در 40 رشته کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیرپذیرش دانشجو، بدون آزمون ورودی در 40 رشته کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
✅ آغاز پذیرش دانشجو، بدون آزمون ورودی در 40 رشته کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر #اعطای_مدرک_معتبر_وزارت_علوم_تحقیقات_و_فناوری 🔹رشته های کارشناسی پیوسته (ویژه دارندگان پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم) زبان و ادبیات فارسی مهندسی عمران مهندسی معماری مهندسی کامپیوتر-نرم افزار مهندسی مکانیک مهندسی شیمی شیمی-کاربردی مرمت بناهای تاریخی مدیریت امور بانکی حسابداری مردم شناسی(علوم اجتماعی) معماری داخلی 🔹رشته های کاردانی به کارشناسی (ویژه دارندگان مدرک کاردانی) مهندسی معماری مهندسی فناوری مکانیک -تاسیسات مهندسی اجرایی عمران حسابداری مهندسی کامپیوتر-نرم افزار مهندسی فناوری صنایع شیمیایی آموزش ریاضی 🔹رشته های کارداني پیوسته (ویژه دارندگان دیپلم فنی، کار ودانش یا نظری) کامپیوتر-نرم افزار نقشه کشی معماری حسابداری ساختمان نقشه کشی عمومی- نقشه کشی و طراحی صنعتی 🔹رشته های کارداني ناپيوسته (ویژه دارندگان پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم) معماری حسابداری کامپیوتر-نرم افزار معماری سنتی عمران-کارهای عمومی ساختمان کاردان فنی عمران شیمی- پتروشیمی کاردان فنی مکانیک امور زراعی و باغی تکنولوژی آبیاری تربیت معلم قرآن کریم ریاضی 🔸 تسهیلات دانشگاه : 1. وام بلند مدت 2. وام کوتاه مدت 3. وام ضروری 4. تخفیف شهریه 5. تقسیط شهریه 6. وام ازدواج دانشجویی 7. وام کمک هزینه مسکن 8. برگزاری کلاس در پایان هفته 🔸 نحوه ثبت نام: 1. ثبت نام اینترنتی در سامانه سنجش و پذیرش به نشانی Azmoon.iau.ac.ir 2. مراجعه حضوری به آموزش دانشگاه پس از اعلام نتایج با همراه داشتن (مدرک تحصیلی+کارت ملی+ شناسنامه و 6 قطعه عکس4*3). #روابط_عمومی #دانشگاه_آزاد_اسلامی_بردسیر 🆔 eitaa.com/azadbardsir 🆔 sapp.ir/azadbardsir 🆔 Gap.im/azadbardsir 🆔 igap.net/azadbardsir 🆔 bale.ai/c/azadbardsir 🆔 bpn.im/azadbardsir ▶️ instagram.com/azadbardsir 🌏 www.bardsiriau.ac.ir 📧 azadbardsir1@bardsiriau.ac.ir 📧 info@bardsiriau.ac.ir ☎️ 03433523301 📲SMS: 10001000123456 

پذیرش دانشجو، بدون آزمون ورودی در 40 رشته کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

ادامه مطلب ...


 

استاد اقتصاد:تولید موفق نیازمند تحقیقات علمی و دانشگاهی است/تولید، پاشنه آشیل اقتصاد کشور است

1398/03/05 (2:49:35 PM)

استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به «رونق تولید» مزین شده با تاکید براینکه «مهار تورم» و «اشتغال‌زایی» در گرو رونق تولید است گفت: تولید، پاشنه آشیل اقتصاد کشور است.
عبداله اسماعیلی آبدر در گفت‌و‌گو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، تاکید مقام معظم رهبری به موضوعات اقتصادی در سال‌های اخیر را بیانگر اهمیت رونق اقتصادی در توسعه کشور دانست و افزود: رهبر معظم انقلاب، پاشنه آشیل کشور را به خوبی به مردم و مسئولان معرفی کردند.
عضو هیات علمی گروه حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اعلام اینکه اتحاد جماهیرشوروی علیرغم داشتن فناوری فضایی و موشکی به دلیل مشکلات اقتصادی با بحران مواجه شد گفت: تمامی مردم و مسئولان کشور باید برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری تلاش کنند.
اسماعیلی‌ آبدر با بیان اینکه کشور ایران در زمینه‌های علمی، فناوری، فرهنگی و دفاعی از موقعیت بسیار خوبی در جهان برخوردار است خاطر نشان کرد: تنها راه برون رفت جامعه از مشکلات اقتصادی، تکیه بر تولید است.
وی با بیان اینکه تولید دو بخش دارد گفت: اولا تولید محرک بوده و موجب اشتغال بیشتر و رکود کمتر خواهد شد و ثانیا رونق تولید موجب عرضه فراوان‌تر کالا و مهار و کنترل تورم می‌شود.
استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تصریح کرد: تولید نقش مهمی در سیاست‌های تثبیت کلان اقتصادی ایفا می‌کند.
اسماعیلی، نقد منصفانه را موجب پویایی جامعه دانست و گفت: متاسفانه در کشور ما برخی مسئولان نقد پذیر نیستند.
وی با ابراز نگرانی از اینکه برخی مسئولان، ضعف‌های عملکردی خود را در پشت تحریم‌ها پنهان می‌کنند افزود: برخی مسئولان به بهانه تحریم‌ها، اشتباهات مدیریتی خود را توجیه کرده و سلب مسئولیت می‌کنند که این راه درست برخورد با مشکلات کشور نیست.
استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با انتقاد از اینکه کشور ما در حوزه اقتصاد یک جامعه بسته است و تنها کالای صادراتی ایران به نفت اختصاص یافته خاطر نشان کرد: کشور ما با توان بالقوه‌ای که دارد می‌تواند سهم 8 درصدی در اقتصاد جهان داشته باشد ولی متاسفانه به کمتر از 5 صدم درصد اکتفا کردیم.
اسماعیلی، مهم‌ترین دلیل افزایش تورم را مسائل روانی و اشکال در بخش توزیع کالا دانست و گفت: کارشناسان در سال 1398 باید در مساله توزیع کالا تلاش کنند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه اقتصادهای دولتی در جهان با بحران روبرو هستند اظهار کرد: اقتصاد ما دولتی و یا خصوصی-دولتی و به اصطلاح عموم شبه دولتی است که باید تلاش کنیم اقتصاد خصوصی را رونق بخشیده و حربه‌های دشمن را خنثی کنیم.
وی با بیان اینکه تحریم بانک‌های خصوصی امکان پذیر نیست گفت: تحریم‌های آمریکا بیشتر شامل بانک‌های دولتی است و اگر چند بانک بزرگ خصوصی در کشور وجود داشت، مبادلات تجاری بین‌المللی کشور با مشکل مواجه نمی‌شد.
عضو هیات علمی گروه حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با تاکید براینکه حمایت از بخش خصوصی مستقل، توانا و کارآفرین می‌تواند از بسیاری مشکلات جلوگیری کند گفت: متاسفانه عده‌ای در کشور به عنوان دلال و واسطه که اغلب ‌آنان به برخی سیاست‌مداران متصل هستند، با استفاده از رانت‌ها و حاشیه‌های امن، بسیاری از سیاست‌گذاری‌های دولت را با مشکل روبرو کردند.
این استاد کارآفرینی به پتانسل‌های کشور اشاره کرد و افزود: ایران در زمینه نیروی انسانی توانمند و صنایع معدنی یکی از بی نظیرترین کشورهای جهان است.
اسماعیلی به پتانسل‌های خوب کشور در حوزه ورزشی نیز اشاره کرد و گفت: ورزش فوتبال ایران همانند کشورهای برزیل و آرژانتین منبع درآمد مناسبی می‌تواند باشد.
استاد اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با بیان اینکه جذب توریست یکی از بهترین منابع پایدار درآمدی برای کشور است تصریح کرد: به اذعان بسیاری از کارشناسان، ایران جزو هفت کشور برتر در زمینه توریسم است.
این استاد کارآفرینی به «مدیکال توریسم» هم اشاره کرد و افزود: به دلیل پیشرفت علم پزشکی کشور و مراجعه بسیاری از بیماران کشورهای دیگر به ایران، توریسم پزشکی گزینه مناسبی برای درآمدزایی و رشد اقتصادی کشور خواهد بود.
وی با انتقاد از اینکه برخی مسئولان صرفا به صورت شعارگونه از جوانان یاد کرده اند گفت: متاسفانه برخی مسئولان عرصه را برای جوانان باز نکردند.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با بیان اینکه برای ایجاد تحول اساسی در کشور باید مدیران کهنه کار بازنشسته شوند افزود: باید میدان را برای جوانان باز کنیم و از پتانسیل‌ها و ابتکارات آنها استفاده کنیم.

اسماعیلی در پاسخ به اینکه چرا برخی از بخش‌های خصوصی با رکود مواجه شدند گفت: متاسفانه بسیاری از بخش‌های خصوصی کشور خود ساخته نیستند و به برخی مسئولان وابسته‌اند.
این استاد اقتصاد با اعلام اینکه بخش‌های خصوصی متصل به برخی سیاسیون با مشکل مواجه می شوند افزود: به عنوان نمونه، افرادی با زد و بندهای سیاسی، شرکت کشت و صنعت نیشکر را خریداری کردند که حتی یک روز نیشکر ندیده بودند.
وی به نمونه‌های خوب بخش خصوصی خود ساخته نیز اشاره کرد و افزود: از نمونه‌های موفق بخش خصوصی می‌توان به احمد خیامی و محمود خیامی دو برادری که از کارواش شروع کرده و پس از تلاش و همت، موفق به افتتاح ایران ناسیونال و یا همان ایران خودرو شدند نام برد.
این استاد کارآفرینی از رحیم ایروانی که از کفاشی به راه‌اندازی کارخانه کفش ملی رسید به عنوان الگوی موفق بخش خصوصی یاد کرد و گفت: صنایع بهروز و کاله، نمونه‌های موفق بخش خصوصی‌اند.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دولت در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری باید در زمینه «حمایت از تولید» و «سیاست گذاری» تلاش کند خاطر نشان کرد: تسریع در صدور مجوز تولیدی‌ها و کاهش بروکراسی اداری می‌تواند نقش مهمی در افزایش تولید ایفا کند.
وی مهم‌ترین کار فرهنگی در جامعه را انگ‌زدایی از سرمایه‌داران دانست و افزود: متاسفانه برخی افراد مغرض، از سرمایه‌داران و کارآفرینان به عنوان زالو صفت یاد می‌کنند که این نگاه اشتباه باید عوض شود.
اسماعیلی با تاکید براینکه بخش صنعت باید مستقل باشد نه دنباله رو مسئولان، به نقش دانشگاه‌ها در رونق تولید اشاره کرد و گفت: بدون انجام تحقیقات علمی دانشگاهی نمی‌توان تولید موفقی داشت.
این استاد اقتصاد، شیوه‌های سنتی اداره صنایع و کارخانه‌ها را محکوم به شکست دانست و تصریح کرد: دانشگاه، چراغ راه اقتصادی پویاست و بدون تحقیقات علمی و دانشگاهی نباید دست به فعالیت‌های تولیدی زد.
وی، نقش دانشگاه را پشتوانه فکری، خلاقیت، ابتکارات و تحقیق دانست و گفت: موشکی که توسط دانشگاه امیر کبیر ساخته شد موفق شد تا نزدیکی مدار زمین صعود کند و این بیانگر توانمندی دانشگاه‌های کشور است.


#روابط_عمومی
#دانشگاه_آزاد_اسلامی_بردسیر
☎️ 03433523301
🆔 eitaa.com/azadbardsir
🆔 sapp.ir/azadbardsir
🆔 Gap.im/azadbardsir
🆔 igap.net/azadbardsir
🆔 bale.ai/c/azadbardsir
🆔 bpn.im/azadbardsir
▶️ instagram.com/azadbardsir
🌏 www.bardsiriau.ac.ir
📲SMS: 10001000123456

بازگشت
   
مشاهده خبر(159)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 


برای ورود سریعتر به پورتال آموزشی، اینجا را کلیک نمایید


باسپاس از شما بازدید کننده محترم از سایت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر،
انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص دانشگاه از طریق لینک زیر با ما درمیان گذارید.   روابط عمومی
 
   
 

   
 
مرکز آزمونمرکز آزموناتوماسیون اداریاتوماسیون اداری
کانال آموزشی در ایتاکانال آموزشی در ایتاکانال دانشگاه در ایتاکانال دانشگاه در ایتا
صفحه اینستاگرام دانشگاهصفحه اینستاگرام دانشگاهکانال دانشگاه در سروشکانال دانشگاه در سروش
کانال دانشگاه در گپکانال دانشگاه در گپکانال دانشگاه در آی گپکانال دانشگاه در آی گپ
کانال دانشگاه در بیسفونکانال دانشگاه در بیسفونکانال دانشگاه در بلهکانال دانشگاه در بله
مرکز رشدمرکز رشدپورتال آموزشی دانشجویانپورتال آموزشی دانشجویان
 
 
 
 
 
 
نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار

عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد

زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد

جایگاه و اهمیت شب قدر

مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود

میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان مبارک باد

پذیرش دانشجو، بدون آزمون ورودی در 40 رشته کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

آغاز ثبت نام دانشجویان برای دیدار با مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

حسین رشید فرخی،دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، جوان برتر سال1398 معرفی شد

بخشنامه انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد اسلامی از کاردانی تا دکتری

5مرداد،آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشدسال1398/دانشگاه آزادبردسیر در13رشته ارشد دانشجو می پذیرد

دکتر رسول جمشیدی، معاون علمی و قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر شد

جشن بزرگ روز جوان در بردسیر برگزار شد

کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم به صورت اینترنتی قابل دریافت است

میلاد با سعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام حسین (ع) مبارک باد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر:اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق بیانیه «گام دوم انقلاب»

چرا دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنیم؟

آغاز به کار بخش اداری و کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از شنبه 17 فروردین ماه 98

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1398 تا 5 مرداد/دانشگاه آزاد بردسیر در 13 رشته ارشد دانشجو می پذیرد

نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار

عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد

زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد

جایگاه و اهمیت شب قدر

مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود

#پویش_مهربانی-یاور هموطنان عزیزمان در مناطق سیل زده باشیم

چرا دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنیم؟

دکتر آمنه فیروزآبادی به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منصوب شد

آغاز به کار بخش اداری و کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از شنبه 17 فروردین ماه 98

سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر ، داده کاوی و داده های حجیم

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اجرای آیین غبارروبی مسجد، به استقبال ماه مبارک رمضان رفت

جشن بزرگ روز جوان در بردسیر برگزار شد

حسین رشید فرخی،دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، جوان برتر سال1398 معرفی شد

آغاز ثبت نام دانشجویان برای دیدار با مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر امروز یکشنبه 25 فروردین #دایر می باشد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر:اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق بیانیه «گام دوم انقلاب»

دکتر رسول جمشیدی، معاون علمی و قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر شد

عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در سال1397 تشریح شد:

میلاد با سعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام حسین (ع) مبارک باد

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و نیروی انتظامی

 
 
بیشترین بازدید

نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار
عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد
زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد
جایگاه و اهمیت شب قدر
مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود
میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود(عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان مبارک باد
پذیرش دانشجو، بدون آزمون ورودی در 40 رشته کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر
فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
آغاز ثبت نام دانشجویان برای دیدار با مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
حسین رشید فرخی،دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، جوان برتر سال1398 معرفی شد
بخشنامه انتخاب دانشجوی نمونه دانشگاه آزاد اسلامی از کاردانی تا دکتری
5مرداد،آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشدسال1398/دانشگاه آزادبردسیر در13رشته ارشد دانشجو می پذیرد
دکتر رسول جمشیدی، معاون علمی و قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر شد
جشن بزرگ روز جوان در بردسیر برگزار شد
کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم به صورت اینترنتی قابل دریافت است
میلاد با سعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام حسین (ع) مبارک باد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر:اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق بیانیه «گام دوم انقلاب»
چرا دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنیم؟
آغاز به کار بخش اداری و کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از شنبه 17 فروردین ماه 98
انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1398 تا 5 مرداد/دانشگاه آزاد بردسیر در 13 رشته ارشد دانشجو می پذیرد


محبوبترین ها

نوروز خود را در بردسیر سپری کنید/ قدم به سرزمین 5هزارساله من بگذار
عید فطر؛ عید بازگشت‏ به فطرت و سرشت مبارک باد
زتیغ خصم افتاد آتشی در خانه ی هستی/به محراب عبادت شاهدی فرزانه می سوزد
جایگاه و اهمیت شب قدر
مراسم دومین سالگرد شهادت دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار می‌شود
#پویش_مهربانی-یاور هموطنان عزیزمان در مناطق سیل زده باشیم
چرا دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنیم؟
دکتر آمنه فیروزآبادی به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر منصوب شد
آغاز به کار بخش اداری و کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از شنبه 17 فروردین ماه 98
سومین کنفرانس ملی مهندسی کامپیوتر ، داده کاوی و داده های حجیم
دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اجرای آیین غبارروبی مسجد، به استقبال ماه مبارک رمضان رفت
جشن بزرگ روز جوان در بردسیر برگزار شد
حسین رشید فرخی،دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، جوان برتر سال1398 معرفی شد
آغاز ثبت نام دانشجویان برای دیدار با مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر امروز یکشنبه 25 فروردین #دایر می باشد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر:اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق بیانیه «گام دوم انقلاب»
دکتر رسول جمشیدی، معاون علمی و قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر شد
عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در سال1397 تشریح شد:
میلاد با سعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام حسین (ع) مبارک باد
امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و نیروی انتظامی


اخبار و رویدادها
فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

▪️منزلگه عشاق دل آگاه حسین(ع) است ▪️بیراهه نرو ساده ترین راه حسین(ع) است ▪️از مردم گمراه جهان راه مجویید ▪️نزدیک ترین راه به الله حسین(ع) است فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

ادامه مطلب ...
برنامه زمان بندی انتخاب واحد نیم سال اول 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

برنامه زمان بندی انتخاب واحد نیم سال اول 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر

 ✅ برنامه زمان بندی انتخاب واحد نیم سال اول 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر 🗓 ثبت نام و انتخاب

ادامه مطلب ...
#اطلاعیه_امتحانات_پایان_دوره_تابستان_98/ یکشنبه3 شهریور آغاز امتحانات

#اطلاعیه_امتحانات_پایان_دوره_تابستان_98/ یکشنبه3 شهریور آغاز امتحانات

✅ دانشجوي گرامي ضمن آرزوي موفقيت براي شما در امتحانات پايان دوره تابستان98-97 به اطلاع می رساند کارت ورود

ادامه مطلب ...
5مرداد،آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشدسال1398/دانشگاه آزادبردسیر در13رشته ارشد دانشجو می پذیرد

5مرداد،آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشدسال1398/دانشگاه آزادبردسیر در13رشته ارشد دانشجو می پذیرد

🔹 رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر: 🎓 زبان و ادبیات فارسی▫️ کد رشته:20101 🎓 مهندسی

ادامه مطلب ...
چرا دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنیم؟

چرا دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنیم؟

1. اعضای هیات علمی توانمند 2. اعطای مدرک معتبر وزارت علوم 3. حمایت از ایده های فناورانه و دانشجویان ک

ادامه مطلب ...
آغاز ثبت نام اینترنتی اردوهای راهیان نور

آغاز ثبت نام اینترنتی اردوهای راهیان نور

جهت حضور در مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور ویژه دانشجویان ثبت نام از طریق سایت rahnoor.ir &nb

ادامه مطلب ...
انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1398 تا 5 مرداد/دانشگاه آزاد بردسیر در 13 رشته ارشد دانشجو می پذیرد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1398 تا 5 مرداد/دانشگاه آزاد بردسیر در 13 رشته ارشد دانشجو می پذیرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 1398 آغاز شد و این دانشگاه

ادامه مطلب ...
کارگاه آموزشی دوخت چادر و مقنعه در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد

کارگاه آموزشی دوخت چادر و مقنعه در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد

 در راستای اجرایی نمودن دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری و به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و مشارک

ادامه مطلب ...
همایش دوچرخه سواری همگانی به مناسبت "دهه کرامت"

همایش دوچرخه سواری همگانی به مناسبت "دهه کرامت"

🔹 همه آقایان بردسیری دعوتند! شهرداری بردسیر و هیات دوچرخه سواری برگزار می کنند: همایش دوچرخه سواری

ادامه مطلب ...
 
نظرسنجی
دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير را از نظر علمي چگونه ارزيابي مي کنيد؟


از کدام حوزه ذيل رضايت بيشتري داريد؟

هدف شما از تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسير چيست؟


برخورد کارکنان با دانشجويان را چگونه ارزيابي مي کنيد؟


عضویت در خبر نامه
حذف عضویتثبت عضویت
 
آب وهوا
اوقات شرعی
 
 

آمار بازديد
  
مشخصات بازدید کننده