دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر
جمعیت اسلامی
 دکتر جوانمرد:موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی، مرهون حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی است

دکتر جوانمرد:موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی، مرهون حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی است

خبرگزاری آنا: نشست هم اندیشی تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با حضور نماینده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی استان کرمان، رئیس واحد بردسیر و تشکل های جمعیت اسلامی دانشجویان و هیات محبان الرضا(ع) در این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آنا از بردسیر؛ در این نشست، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تشکل ها را بازوی توانمند مدیریت دانشگاه برشمرد و گفت: تشکل های دانشجویی، می توانند موجبات پویایی، شادابی و نشاط دانشگاه را فراهم کنند.
کمال جوانمرد، دانشگاه را کعبه علمی جامعه عنوان کرد و افزود: فعالیت تشکل ها و انجمن های دانشگاهی، نشان دهنده بلوغ سیاسی جامعه است.
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، موفقیت یک کشور را در گرو واگذاری کارها به مردم و مشارکت های مردمی عنوان کرد و افزود: تشکل های دانشگاهی، نماد دموکراسی و نمونه بارزی از مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در تحقق اهداف کشور است.
جوانمرد، مشارکت بالغ بر 30درصد دانشجویان در انتخابات جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را نماد دموکراسی دانست و افزود: در این دوره از انتخابات جمعیت اسلامی، 326 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر مشارکت کردند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از تشکل ها خواست، آزاداندیشی و بصیرت افزایی در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند و تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، حامی فعالیت های قانونی تشکل ها در چارچوب اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دانشگاه است.
وی گزارشی از موفقیت ها و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را ارائه کرد و گفت: موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی مرهون حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی، مدیریت توانمند دکتر میرزاده، معاونین محترم و کارکنان است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از افزایش رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه به 10 عنوان خبرداد و برای اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت اسلامی دانشجویان این دانشگاه آرزوی توفیق نمود.
نماینده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی استان کرمان نیز از حمایت های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از تشکل های دانشجویی و هیات های مذهبی قدردانی کرد و گفت: تشکل ها باید سه محور اصلی شامل، حفظ مصالح نظام و منویات مقام معظم رهبری و استفاده از رهنمود های امام خمینی(ره)، حفظ حرمت اشخاص به ویژه آیت الله هاشمی رفسنجانی و حرکت در راستای حفظ منافع و مصالح دانشگاه آزاد اسلامی را در دستور کار خود قرار دهند.
حسین صفریان، مشارکت بالغ بر 30 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در انتخابات جمعیت اسلامی را نشان دهنده اهتمام مسئولان و دانشجویان این دانشگاه و برگ زرینی در کارنامه تشکل ها دانست و گفت: حضور 23 کاندیدا در این دوره از انتخابات، بیانگر علاقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در توسعه و مشارکت همه جانبه این دانشگاه است.
نماینده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی استان کرمان، تضارب آراء و افکار را از ویژگی های یک مجموعه عنوان کرد و پیرامون شرح وظایف تشکل ها و هیات های مذهبی به ایراد سخن پرداخت.

           

       1393/11/06 (3:02:19 PM)

مجموع امتیازات به این مطلب(195)
امتیاز شما به این مطلب ؟ 
star star star star star
نظرات شما در رابطه با این مطلب ؟ (0)


محبوبترین ها
  پذیرش دانشجو بدون آزمون در 55 رشته کار ...
دکتر جوانمرد:موفقیت دانشگاه آزاد اسلام ...
صفریان: لزوم حفظ حرمت اشخاص به ويژه حض ...
انتخابات جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگا ...
 

  مطلبی در آرشیو ثبت نشده  

انجمن ها
 بسیج کارکنان
جمعیت اسلامی
مرکز رشد
مرکز مشاوره
همایش
 
 


آمار بازديد
 

افراد آنلاين : 1نفر
تعداد بازديد امروز : 3نفر
تعداد بازديد ديروز : 0نفر
تعداد بازديد در يک هفته گذشته : 26نفر
تعداد بازديد در 6 ماه گذشته : 630نفر
تعداد بازديد : 8946نفر