دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر
جمعیت اسلامی
 انتخابات جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد

انتخابات جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از برگزاری موفق انتخابات تشکل جمعیت اسلامی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: ماهیت وجودی تشکل ها و انجمن های اسلامی سیاسی دانشجویان، روشن گری، آزاداندیشی و بصیرت افزایی در چارچوب مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
به گزارش خبرنگار آنا از بردسیر، کمال جوانمرد از مشارکت بالغ بر30 درصد دانشجویان در انتخابات تشکل جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر خبرداد و افزود: انجمن ها و تشکل های دانشجویی می توانند نقش مهمی در  ایجاد پویایی و نشاط جامعه، دانشگاه و به ویژه جوانان ایفا کنند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با تاکید براینکه فعالیت تشکل های دانشجویی باید مبتنی بر قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری باشد، گفت: تشکل های دانشجویی به عنوان بازوی مدیریتی دانشگاه محسوب می گردند.
جوانمرد از حمایت دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از تشکل های دانشجویی خبر داد و برای اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت اسلامی دانشجویان این دانشگاه آرزوی توفیق نمود.
به گزارش آنا، در این دوره از انتخابات 326 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر مشارکت کردند و پس از شمارش آراء، افسانه زاهدی با کسب240رای، امین معین الدینی با کسب213 رای، فاطمه حسن حسینی با کسب 191 رای، مهدیه درخش با کسب170رای و  ندا آرمند با کسب 106رای به عنوان پنج عضو اصلی شورای مرکزی تشکل جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر انتخاب شدند.

           

       1393/11/06 (2:54:37 PM)

مجموع امتیازات به این مطلب(195)
امتیاز شما به این مطلب ؟ 
star star star star star
نظرات شما در رابطه با این مطلب ؟ (0)


محبوبترین ها
  پذیرش دانشجو بدون آزمون در 55 رشته کار ...
دکتر جوانمرد:موفقیت دانشگاه آزاد اسلام ...
صفریان: لزوم حفظ حرمت اشخاص به ويژه حض ...
انتخابات جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگا ...
 

  مطلبی در آرشیو ثبت نشده  

انجمن ها
 بسیج کارکنان
جمعیت اسلامی
مرکز رشد
مرکز مشاوره
همایش
 
 


آمار بازديد
 

افراد آنلاين : 2نفر
تعداد بازديد امروز : 5نفر
تعداد بازديد ديروز : 0نفر
تعداد بازديد در يک هفته گذشته : 28نفر
تعداد بازديد در 6 ماه گذشته : 632نفر
تعداد بازديد : 8948نفر