دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر
جمعیت اسلامی
 صفریان: لزوم حفظ حرمت اشخاص به ويژه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در فعالیت تشکل‌ها

صفریان: لزوم حفظ حرمت اشخاص به ويژه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در فعالیت تشکل‌ها

خبرگزاری آنا: نماینده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی استان کرمان طی دیداری با رییس دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی گفت: تشکل‌ها باید سه محور اصلی شامل، حفظ مصالح نظام و منویات مقام معظم رهبری و استفاده از رهنمود های امام خمینی(ره)، حفظ حرمت اشخاص به ویژه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و حرکت در راستای حفظ منافع و مصالح دانشگاه آزاد اسلامی را در دستور کار خود قرار دهند.
به گزارش خبرنگار آنا از بردسیر؛ حسین صفریان در این دیدار، حمایت‌های ریاست و مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از تشکل های را ستود و افزود: شرکت بالغ بر 30 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در انتخابات جمعیت اسلامی، بیانگر اهتمام مسئولان و دانشجویان این دانشگاه و به عنوان برگ زرینی در کارنامه تشکل‌ها ثبت خواهد شد.
نماینده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در شورای نظارت بر تشکل های دانشجویی استان کرمان، حضور 23 کاندیدا در این دوره از انتخابات را بیانگر علاقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در توسعه و مشارکت همه جانبه این دانشگاه برشمرد.
صفریان، تضارب آراء و افکار را از ویژگی های یک مجموعه عنوان کرد و پیرامون شرح وظایف تشکل ها و هیات‌های مذهبی به ایراد سخن پرداخت.
در ادامه این جلسه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، از تشکل‌ها به عنوان بازوی توانمند مدیریت دانشگاه یاد کرد و افزود: تشکل‌های دانشجویی، می توانند موجبات پویایی، شادابی و نشاط دانشگاه را فراهم کنند.
کمال جوانمرد، دانشگاه را کعبه علمی جامعه عنوان کرد و افزود: فعالیت تشکل‌ها و انجمن های دانشگاهی، نشان دهنده بلوغ سیاسی جامعه است.
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، موفقیت یک کشور را در گرو واگذاری کارها به مردم و مشارکت های مردمی عنوان کرد و افزود: تشکل های دانشگاهی، نماد دموکراسی و نمونه بارزی از مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در تحقق اهداف کشور است.
جوانمرد، مشارکت بالغ بر 30 درصد دانشجویان در انتخابات جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را نماد دموکراسی دانست و افزود: در این دوره از انتخابات جمعیت اسلامی، 326 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر مشارکت کردند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از تشکل‌ها خواست، آزاداندیشی و بصیرت افزایی در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند و تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، حامی فعالیت‌های قانونی تشکل‌ها در چارچوب اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‌های دانشگاه است.
وی گزارشی از موفقیت‌ها و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را ارائه کرد و گفت: موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی، مرهون حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی، مدیریت توانمند دکتر میرزاده، معاونین محترم و کارکنان است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از افزایش رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه به 10 عنوان خبرداد و برای اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت اسلامی دانشجویان این دانشگاه آرزوی توفیق نمود.

           

       1393/11/06 (3:00:35 PM)

مجموع امتیازات به این مطلب(195)
امتیاز شما به این مطلب ؟ 
star star star star star
نظرات شما در رابطه با این مطلب ؟ (0)


محبوبترین ها
  پذیرش دانشجو بدون آزمون در 55 رشته کار ...
دکتر جوانمرد:موفقیت دانشگاه آزاد اسلام ...
صفریان: لزوم حفظ حرمت اشخاص به ويژه حض ...
انتخابات جمعیت اسلامی دانشجویان دانشگا ...
 

  مطلبی در آرشیو ثبت نشده  

انجمن ها
 بسیج کارکنان
جمعیت اسلامی
مرکز رشد
مرکز مشاوره
همایش
 
 


آمار بازديد
 

افراد آنلاين : 1نفر
تعداد بازديد امروز : 2نفر
تعداد بازديد ديروز : 0نفر
تعداد بازديد در يک هفته گذشته : 25نفر
تعداد بازديد در 6 ماه گذشته : 629نفر
تعداد بازديد : 8945نفر