دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر
بسیج کارکنان
سرهنگ مسعود کاظمی، کارشناس مسائل سیاسی:تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گامی مهم در توسعه آموزش عالی کشور بود

خبرگزاری آنا، به منظور بررسی و تحلیل مسائل سیاسی و با حضور سرهنگ مسعود کاظمی، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی، منصور رنجبر فرمانده حوزه بسیج شهری محمد رسول الله(ص) بردسیر و جمعی از کارکنان بسیجی دانشگاه و ادارات شهرستان، نشست سیاسی مسائل روز در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار آنا از بردسیر، در این نشست، کارشناس مسائل سیاسی، هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) را محکوم نمود و گفت: اسلام، دین محبت است و اساتید و دانشگاهیان باید نسبت به معرفی هرچه بهتر دین مبین اسلام اهتمام ورزند.
سرهنگ مسعود کاظمی، سایت های ضد دینی و ضد مذهبی را در راستای اهداف اسلام ستیزی غرب عنوان نمود و افزود: باید با تولید فیلم ها و نرم افزارهای مذهبی بر دسیسه های دشمنان غلبه نماییم.
این استاد دانشگاه، هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره دلاورمردان عرصه جنگ تحمیلی و شهدای هسته ای را گرامیداشت و خاطر نشان کرد: شهادت طلبی و ولایت مداری رمز پیروزی ملت ایران در 8سال جنگ تحمیلی و تحریم های اخیر است.
کارشناس مسائل سیاسی، به قدرت و دانش علمی بالای کشور اشاره کرد و گفت: در دوره رنسانس که غرب در رکود علمی به سر می برد دانشمندان اسلامی زبانزد خاص و عام بودند.
کاظمی به پیشرفت ایران در عرصه های آموزش عالی در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گامی مهم در توسعه آموزش عالی کشور بود.
وی به کسب رتبه برتر ایران در زمینه های علمی در سطح خاورمیانه و جهان اشاره کرد و گفت: قرن جدید قرن دانایی و توانایی است.
این استاد دانشگاه به نقش علم و دانش از دیدگاه اسلام پرداخت و تصریح کرد: هدف ایران، دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای است و استکبار جهانی به بهانه وجود سلاح هسته ای تهدیدها و تحریم خود را تشدید نموده است.
کاظمی، علم هسته ای را جزء فناوری های پیشرفته عنوان کرد و گفت: ایران اکنون با داشتن، دانش هسته ای- هوا فضا و سلول های بنیادی در قله های رفیع علمی به سر می برد.
کارشناس مسائل سیاسی، اقتصاد مقاومتی را مهم برشمرد و افزود: دشمن با به راه انداختن تحریم های اقتصادی درصدد ضربه زدن به کشور است که خوشبختانه با بومی سازی و تکیه بر منابع داخلی توانسته ایم با اهداف دشمن مقابله نماییم.
گفتنی است در پایان این نشست، پرسش و پاسخ برگزار شد و حاضران سوالات خود را مطرح نمودند.فرمانده پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر:‏ بسیج، پشتوانه ولایت فقیه است


  طی حکمی از سوی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بردسیر، جواد رضازاده مسئول ‏امور اداری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به عنوان فرمانده پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان این ‏دانشگاه منصوب شد.‏
‏  فرمانده پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با اعلام این خبر گفت: با ‏هدف حضور موثر و سازمان یافته کارکنان جهت احیاء، حفظ، توسعه و دفاع از ارزش ها و دستاوردهای ‏انقلاب اسلامی و تحقق آرمان های مقدس معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، رهنمود ‏های مقام معظم رهبری و تبیین، ترویج و بالندگی فرهنگ و تفکر بسیجی، پایگاه بسیج کارکنان امام ‏خامنه ای دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تشکیل گردیده است.‏
‏   جوادرضازاده از افتتاح دفتر این پایگاه در ایام الله دهه فجر سال 1390 خبر داد و افزود: مهمترین ‏ویژگی یک بسیجی، مکتبی بودن، اخلاص و اطاعت از ولایت فقیه است.‏
‏   وی جذب و سامان دهی کارکنان، ارائه آموزش های نظامی، سازمانی و تخصصی را از دیگر اهداف ‏پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر عنوان نمود و گفت: کارکنان دانشگاه ‏های پیام نور، جامع علمی کاربردی و دانشکده کشاورزی شهرستان بردسیر نیز می توانند به عنوان عضو ‏در این پایگاه ثبت نام نمایند.‏
‏    فرمانده پایگاه امام خامنه ای دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، ایجاد و تقویت روحیه همیاری و ‏مسئولیت پذیری و دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی را از دیگر اهداف این پایگاه برشمرد و خاطر نشان ‏کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری«بسیج رمز پایداری، ماندگاری و عزت ملی است».‏
‏      رضازاده نقش بسیج را در تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی مهم ارزیابی نمود و افزود: بسیج، ‏پشتوانه ولایت فقیه است.‏
‏      وی به حفظ و گسترش اخلاق اسلامي با انجام فعاليت هاي فرهنگي، هنري، ورزشي و ... اشاره ‏نمود و گفت: امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قرار دادن  تقوا، جهاد در راه خدا، ‏آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و فرامین تدابیر و منویات فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ‏ای بتوان با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی با اهتمام بیشتر حضور کارکنان شاغل در دانشگاه های ‏شهرستان بردسیر را در این پایگاه فراهم نماییم.‏
پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر افتتاح شد


طی مراسمی با حضور غلامعلی موحدی نيا فرماندار بردسیر؛ سرهنگ حسین صفا
بخش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان؛ دکتر حسین شریعت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر؛ عطا قهاری مسئول آموزش عالی بنیاد شهید کرمان؛ محمد رضا برهانی کارشناس فرهنگی بنیاد شهید بردسیر و جمعی از مسئولان و دانشجویان عضو خانواده های معظم شاهد و ایثار گر؛ پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر افتتاح شد.
در مراسم افتتاحیه این پایگاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، بسیج را شجره طیبه انقلاب اسلامی نامید و گفت:  به لطف خداوند متعال و با پیگیر های صورت گرفته «‏بسیج دانشجویان»،«بسیج کارکنان» و «بسیج استادان»‏ در این واحد دانشگاهی راه اندازی گردیده و مشغول به فعالیت هستند.
دکتر حسین شریعت به نقش بسیج و سپاه در محقق ساختن آرمان های ‏مقدس معمار کبیرانقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)  اشاره کرد و افزود: تشکل های بسیج دانشگاه آزاد اسلامی، پشتوانه و حامی ولایت فقیه هستند.
عضو بسیج اساتید، از اهتمام دکتر فرهاد دانشجو، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی ‏نسبت به بسیج و بسیجی قدردانی نمود و گفت: کلیه تلاش ها و فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در ‏راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.‏
شریعت، افتتاح پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر را در راستای پاسداشت و حفظ ارزش های نظام عنوان نمود و تصریح کرد: جذب و سامان دهی کارکنان، ارائه آموزش های نظامی، سازمانی و تخصصی از مهمترین اهداف پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر است.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در پایان سخنان خود از حمایت های فرماندار، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و سایر مسئولین شهرستان قدردانی نمود.
   غلامعلی موحدی نيا فرماندار بردسیر و سرهنگ حسین صفابخش فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان ضمن قدردانی از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر پیرامون نقش بسیج و سپاه در حفظ دستاوردهای انقلاب و پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی به ایراد سخن پرداختند.
  گفتنی است پیش از این و طی حکمی از سوی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بردسیر، جواد رضازاده مسئول امور اداری دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به عنوان فرمانده پایگاه امام خامنه ای بسیج کارکنان این دانشگاه منصوب گردید.محبوبترین ها
   

  مطلبی در آرشیو ثبت نشده  

انجمن ها
 بسیج کارکنان
جمعیت اسلامی
مرکز رشد
مرکز مشاوره
همایش
 
 


آمار بازديد
 

افراد آنلاين : 1نفر
تعداد بازديد امروز : 9نفر
تعداد بازديد ديروز : 1نفر
تعداد بازديد در يک هفته گذشته : 26نفر
تعداد بازديد در 6 ماه گذشته : 605نفر
تعداد بازديد : 8960نفر